Hızlı İletişim

Kurucumuz Sayın Cemil Tüfekçi’nin, 1973’te İzmit’te temellerini attığı TMS Grup, bugün Türk mühendislerinin çözüm ortağı ve 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmiş bir şirketler grubu olarak varlığını sürdürmektedir.

icon_widget_image Şerifali Mah. Kızkalesi Sk. No:16 Ümraniye İstanbul TURKEY icon_widget_image 44 44 TMS icon_widget_image tms@tms.tc
a

Hakkımızda

a
TFK KALIP VE İSKELE SİSTEMLERİ KİRALAMA İNŞ.SAN.VE TİC. A. Şirketi; kalıp ve iskele sistemleri üretimi yapan TMS Kalıp ve İskele Sanayi’nin grup şirketlerindendir. TFK; kalıp ve iskele sistemlerini kiralanmak suretiyle inşaat sektörüne hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Bütçenin önemli olduğu projelerde veya kısa sürede geçilecek proje aşamalarında, tekrar kullanılamayacak sistemleri satın almak yerine kiralayarak hesaplı çözümler üretilmesi mümkündür. Sektörün bu ihtiyacına cevap verebilmek TFK Kalıp ve İskele Sistemleri Kiralama’yı doğurmuştur.Kiralanan sistemler; projede en yüksek teknik emniyeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiş tescilli ürünlerden oluşmaktadır ve aşağıda listelenen stok yelpazesini kapsamaktadır:
  • Perde ve Kolon Kalıpları (VINC’I 80, HAND’I, ROUNDEX ve Tek Yüzlü Perdeler)
  • Döşeme Kalıpları (MK-H, KUP’A)
  • Gönye-Payanda Sistemleri (RAM)
  • Tırmanma Konsolları (TR-K)
  • İskeleler (KUP’A, SCAFFAST)

Müşteri odaklı çalışma’ TFK Kiralamayı öne çıkaran önemli bir çalışma felsefesidir. Alanında yetişmiş mühendisleri ile daha başlangıçta, proje ihtiyaçlarının ortaya konması aşamasından itibaren, müşteriyi merkeze alarak çalışmak hedeflenir. Sahip olunan mühendislik kapasitesi ile sağlanan bu ‘teknik destek’; geniş kiralama ürün yelpazesiyle birleşince, müşterinin projesine en uygun ve onun yararına olan çözümlerin bulunmasını mümkün kılar.

a

‘Süpervizörlük’ TFK’nın sağlayabileceği bir diğer teknik hizmettir. TFK; müşterinin talebine göre süpervizörlük hizmeti verebilecek donanımlı uzmanlara sahiptir.

Kiralama stok alanı; TMS’nin İzmit Fabrikası (Kartepe/KOCAELİ) içerisinde konuşludur.

Ana ofis; İstanbul Ataşehir’deki TMS Group merkez binasındadır.